piątek, 8 stycznia 2016

Ojciec wielu talentów

Od prawie roku Tata jest na urlopie wychowawczym, zaprzeczając słowem i przykładem tezie, że tylko matka potrafi się zająć dziećmi i domem. Ku zaskoczeniu Mamy, największym wyzwaniem okazało się dla niego czesanie długich prawie do pasa Zochaczowych loków. W końcu Tata opanował jednak kucyki, warkoczyki, spinki i opaski.

I wtedy Zochacz poprosiła żeby ją zapisać na balet. Dzień przed pierwszymi zajęciami Tata dowiedział się, że na balecie dziewczynki muszą mieć obowiązkowo koka. Pół wieczora z youtube pozwoliło pokonać kolejny Mount Everest. I nawet Mama skorzystała.


14 komentarzy:

 1. łał :)
  Alicja

  OdpowiedzUsuń
 2. Matko wyglądacie jak siostry :) Brawo dla taty!

  OdpowiedzUsuń
 3. WOW!!!!!! Nawet ja tak nie umiem :) Brawa dla tatusia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaaaaaa, szał! :D Też takiego chcę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie piękne koki. Moja córa miała taki na ślubie :)
  Czesanie to zdecydowanie najwyższe wyzwanie. Pamiętam zmagania mojego Taty na wspólnych wyjazdach w góry i mojego męża - głównie gdy rodziłam kolejne dziecko :). Koński ogon okazywał się rozwiązaniem najprostszym... A tu takie koki!

  OdpowiedzUsuń
 6. Z tego, co pamiętam, to tata ma doktorat. A kto zrobił doktorat, ten zrobi wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow! Niezle sobie radze z grzywa (rowniez prawie do pasa) moje corki, ale takiego koka nie potrafie spiac! Brawa dla taty! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Podziwiam TALENT Waszego Taty! :) Ma jak widać ogrom cierpliwości i miłości! :)

  Mnie zawsze czesała mama. Uwielbiałam warkocze francuskie, tak baaaardzo przylegające do głowy. Ani włos z nich nie wychodził - a bardzo nie lubiłam włosów wokół twarzy, szyi. Gdy mama trafiła do szpitala i pojechaliśmy ją odwiedzić, jej oczom ukazała się...mała blondynka ubrana w sukienkę tył do przodu i z rozpadającym się warkoczem... ;) Natychmiast zmieniała mi sukienkę tak, by kokarda była z tyłu... :P Włosy też uczesała ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. W imieniu Taty serdecznie dziękuję za wszystkie pochwały :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie komentarze :)