wtorek, 15 marca 2016

Magiczna siódemka

Dziś nasz blog kończy 7 lat.


Kiedy Mama go zakładała, do głowy jej nie przyszło, że będzie go pisać tyle lat. I że będzie miała z tego taką frajdę. Przez ostatnie dni przeglądała sobie niektóre z archiwalnych notek, chichocząc pod nosem i wzruszając się na przemian.

Szanownym Czytelnikom Mama dziękuję za wszystkie dobre słowa i wsparcie przez te lata. To po części dzięki Wam jej zapał do pisania nie osłabł. Pozostaje jej tylko mieć nadzieję, że i Wy macie przyjemność z przeglądania jej zapisków.  Tych archiwalnych i tych nowych.

13 komentarzy:

 1. Siedem lat!
  Gratuluję. Dzieci i wytrwałości :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za gratulacje dzieękuję. Za dzieci tym bardziej :).

   Usuń
 2. Ha!! Wielkie gratulacje. Siedem lat to kawał czasu i wspomnień.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tyyyle czasu :)) no to kolejnych siedmiu (i więcej!) Ci życzę, bo bardzo lubię do Was zaglądać :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj boję się, że za kolejne 7 lat to już nie będzie o czym pisać. Pietruszka będzie miał 16 (!!!!) lat i nie wiem czy jeszcze będzie ze mną rozmawiał .... :P

   Usuń
  2. Wtedy bohaterem będzie Jachol, wreszcie w centrum zainteresowania :) A co do 16-letniego Pietruszki to obawiam się, że dopiero będą dialogi godne zapisania... Tylko nie wiem, czy wypada prawie dorosłego syna tak wkopywać publicznie ;P

   Usuń
 4. Najważniejsza kochana jest ta frajda właśnie dla Ciebie!!!! Życze kolejnych cudownych lat!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. GRATULACJE!!! Jestem pod wrażeniem ilości (notek) oraz jakości, wytrwałości oraz wnikliwego oka, ucha i języka pisanego w syntetycznym wydaniu! Pozdrowienia! M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już kiedys pisałam,że zazdroszczę Ci zaksięgowania wspomnień. Dzięki Tobie spisuję w kajecie takie kawałki wnusiowe. Dzięki!

   Usuń
  2. Grażyna Maria - bardzo się cieszę. I wnuki na pewno też się kiedyś ucieszą :).

   Usuń

Dziękujemy za wszystkie komentarze :)