poniedziałek, 13 lipca 2015

Dłuższa przerwa w blogowaniu

Jak co roku, Pietruszka i Zochacz pojechali na wakacje z dziadkami. Ponieważ Jachol jest jeszcze za mały, żeby samodzielnie zapewnić regularną zawartość bloga, mama ogłasza tradycyjną wakacyjna przerwę od blogowania.

Tym razem, wyjątkowo, przerwa ta będzie dłuższa niż zwykle. Po powrocie z wakacji, Pietruszka, Zochacz i Jachol wraz z rodzicami będą się przeprowadzać. Mama będzie mieć wtedy na głowie mnóstwo rzeczy, w dodatku Mama nie wie jeszcze jak będzie wyglądać ich rzeczywistość w nowym miejscu, choćby w kwestii tak prozaicznej jak dostęp do internetu.

Mama ma mocne postanowienie, że do regularnego pisania wróci najpóźniej w połowie września. Przede wszystkim dlatego, że bardzo to lubi. Od czasu do czasu może uda się wrzucić jakiś znak życia, żeby regularni czytelnicy się o nas nie martwili.

Życzymy Wam więc miłego odpoczynku przez najbliższe dwa miesiące.

P.S. Odpowiadając zbiorczo na pojawiające się komentarze - dziękujemy za życzenia i dobre słowa. Na razie nie powiemy gdzie się przeprowadzamy (ale niestety nie do Raszyna). Jak już się uda to może zrobimy jakąś foto zagadkę :). 

9 komentarzy:

 1. łooo przeprowadzka??a gdzie będziecie się przeprowadzać?

  OdpowiedzUsuń
 2. I nawzajem - miłego wypoczynku. I spokojnej przeprowadzki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wow!!!! to przyjemności życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O nie, jak ja przeżyję bez Was???? Gdzie się przenosicie? Może do Raszyna? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zostać z jednym dzieckiem mając trójkę, to prawie jak SPA :P ;) U nas też zaraz przeprowadzka, więc znam ten dreszczyk emocji ;) Pozdrawiam całą rodzinkę!

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia w przeprowadzce i miłych wakacji!

  OdpowiedzUsuń
 7. To miłego odpoczynku i szybkiej i sprawnej przeprowadzki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Odpocznijcie i powodzenia w przeprowadzce :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Tęsknie i czekam, radości i odpoczynku, mimo wypro- i wprowadzi i taki mały prezencik: Kiedyś Starsi Panowie, a dziś:
  https://www.youtube.com/watch?v=NlzQSF-OW-E

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie komentarze :)