sobota, 23 grudnia 2017

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Zochacz odwiedziła kilka dni temu koleżanka. Kiedy wpadła do salonu zamilkła, co nie zdarza się często ośmioletnim dziewczynkom. Po czym otworzyła szeroko oczy i powiedziała "Aaaale wy macie choinkę! Na niej jest chyba więcej własnoręcznie zrobionych ozdób niż kupionych". Mama kiwnęła głową i dodała "Może jeszcze uda nam się upiec na nią pierniczki". Koleżanka wzruszyła ramionami i powiedziała "Moja mama nigdy nie ma na to czasu. Bo w grudniu ma zawsze bardzo dużo pracy".

Mama ma za sobą trudne kilkanaście tygodni. Dużo pracy, mało snu, ciągła walka między tym co pilne i tym co ważne. Widać to choćby po częstotliwości notek na blogu. Choinka zawitała do domu bo Zochacz zaciągnęła Tatę na stragan. Ubrali ją Jachol i Zochacz bo marudzili o to tak bardzo, że Mamę zaczęła boleć głowa. Szczerze mówiąc, te pierniczki na choinkę były bardziej marzeniem niż planem. Do czasu.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wam i sobie żeby na choince zawsze były pierniczki. I żeby to co ważne zawsze wygrało z tym co pilne. Żebyście byli razem a nie obok siebie. I niech Boża Dziecina Wam błogosławi.


9 komentarzy:

 1. Wszelkiego błogosławieństwa...

  OdpowiedzUsuń
 2. Radosnych Swiat Bozego Narodzenia i samych dobrych dni w Nowym Roku zyczy Basia

  OdpowiedzUsuń
 3. Amen! Piękna choinka!
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna. Taka jak lubię. Podobna do naszej.
  Wszelkiego dobra

  OdpowiedzUsuń
 5. Bo dzieci zawsze powiedzą prawdę :)
  Wesołych świąt Wam życzę Kochani :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Błogosławionych Świąt. Żebyś zawsze miała czas na pierniczki i na bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Radosnego świętowania! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie komentarze :)